Przewodnik po projekcie

facebook c logo diecezja synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

slide-04
slide-02
slide-01
slide-06
slide-05

IMG 2319Dnia 10.04. odwiedzili nas Panowie z grupy animacyjnej, muzycy, entuzjaści dobrej zabawy. Dzieci zapoznały się z pewnością po raz pierwszy z egzotycznymi instrumentami jak np. "udu" z Indii. Niektórzy mieli nawet okazję samodzielnie spróbować gry! Serdecznie dziękujemy Pracowni Jaszczur & Przyjaciele za tę wizytę. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!

 

 

 

 

IMAG1510Dziś obchodziliśmy urodziny Sebastiana i Michała.  Składamy chłopcom moc życzeń: uśmiechu, zdrowia, radości, a także przyjaźni wielkich i małych !!

IMAG1431Zwycięscy comiesięcznego konkursu mieli niezwykłą możliwość wcielić się w rolę mistrzów Formuły 1. Jazda na gokartach umożliwiła sprawdzenia swych umiejętności jako kierowcy. Zdrowa rywalizacja pozwoliła zobaczyć ich prawdziwą osobowość. Bezpieczeństwo dzieci zapewnione było przez cały czas trwania świetnej zabawy.

IMG 2099W ramach zajęć profilaktycznych ukierunkowanych na edukacje dzieci i młodzieży w naszej placówce odbyło się spotkanie Funkcjonariuszy Straży Miejskiej. Przeprowadzili pogadankę oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa. Wychowankowie naszej placówki dowiedziały się czym zajmuje się Straż Miejska oraz miały możliwość obejrzenia z bliska wyposażenia oraz umundurowania strażników. 

Dzieci utrwaliły:

  • Prawidłowe przechodzenie przez jezdnie
  • Sygnalizacje świetlną i znaki drogowe
  • Bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły/ placówki
  • Zasady ruch drogowego i bezpiecznej jazdy na rowerze i motocyklu

oraz

Zagrożenia jakie dzieci mogą spotkać w życiu codziennym( na terenie szkoły, placówki, na placu zabaw) w tym

  • Bezpieczne formy spędzania wolnego czasu w okresie zimowym
  • Krzewienie kontrolowanej nieufności dzieci w stosunku do osób nieznajomych.

Dziękujemy bardzo serdecznie naszym gościom za cenne spotkanie, które przebiegło w miłej atmosferze

IMG 2136W ramach nagrody grupa wychowanków udała się do „LASER PLANET” Podopieczni w drużynowej rywalizacji mogli sprawdzić swój refleks i zdolności taktyczne. Dzieciom podobał się klimat miejsca i zbroje, w które zostali ubrani nasi wojownicy ! Dzięki braku mocnego światła w hali, w której rozgrywa się pojedynek, liczył się spryt i refleks. Bezpieczna rozgrywka dostarczyła im niezapomnianych wrażeń.

logo 500


herb Tarnowa maly

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA jest w latach 2017-2018 Partnerem Miasta Tarnowa w realizacji zadania  publicznego z budżetu Miasta Tarnowa w kwocie 216.000 zł, w realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej.