Przewodnik po projekcie

facebook c logo diecezja synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

slide-04
slide-02
slide-01
slide-06
slide-05

IMAG1793Za wzorową frekwencje grupa podopiecznych w ramach nagrody wybrała się do Escape Room. Wieloetapowe zagadki, ukryte kody, zaszyfrowane wiadomości i jeden klucz otwierający drzwi na zewnątrz… Zabawa dostarczyła dzieciom dużo emocji, szczyptę strachu a na koniec całą garść uśmiechu ! Po powrocie na dzieci czekały dyplomy oraz obiecane zestawy słodyczy.   
 

IMAG1785W Placówce Wsparcia Dziennego w formie specjalistycznej odbyły się kolejne urodziny. Tym razem świętowaliśmy wraz z Mateuszem.  Złożyliśmy życzenia i zaśpiewaliśmy głośne sto lat! Serdeczne życzonka uśmiechów i słonka. Szczęścia ogromnego - wszystkiego dobrego! Słońca i radości, dużo pomyślności. Na te urodzinki wychowawcy z dziećmi, życzą słodkiej minki !!!

IMAG1757Pracowicie wraz z Panem Mateuszem przygotowujemy się do występów, które odbędą się w Dzień Rodziny, który został zaplanowany na 16 czerwca. Zapraszamy na relacje z przygotowań !

IMAG1740„Powiedz mi, a zapomnę, pokaż – a zapamiętam, pozwól mi działać, a zrozumiem!” Konfucjusz
W pochmurne popołudnie podopieczni mogli aktywnie spędzić czas podczas zabaw badawczych oraz ciekawych eksperymentów. Doświadczenia te stanowią podstawę wielokierunkowego rozwoju dziecka i przyczyniają się do rozszerzenia horyzontów myślowych dzieci. Pomimo iż niektóre eksperymenty wydają się dość trudne to dają dziecku okazję do odkrywania fascynującego świata a wiedza i umiejętności zdobywane stają się inspiracją i pomostem do wiedzy zdobywanej w późniejszym czasie.

IMAG1782W ramach przygotowania do szczególnego dnia nasza sala zamieniła się w pracownie mydlarską. Wraz z opiekunami dzieci pieczołowicie przygotowywały składniki, łączyły dodatki tak aby powstały przepiękne prezenty dla Mam. Dodatkowo wychowankowie przygotowali pachnące scruby do ciała. Po zajęciach w podzięce za zaangażowanie i wytrwałość, wychowawcy postanowili przygotować dla dzieci urocze mydełka, które zostały rozdane wraz z zestawami słodyczy na dzień dziecka.

logo 500


herb Tarnowa maly

„Projekt pn. Prowadzenie placówki wsparcia dziennego w formie specjalistycznej jest współfinansowany z budżetu Miasta Tarnowa” w kwocie 223.200 zł, w realizacji zadania publicznego z zakresu wspierania rodziny i systemu pieczy zastępczej.