Nasze zajęcia

facebook c logo diecezja synaj tv logo rgb white  logo synaj small  logo synod white   

slide-04
slide-02
slide-01
slide-06
slide-05

Zajęcia podzielone są na etapy; budowa modelu w grupach, programowanie i testowanie. Dzieci  budując robota,  poznają zastosowanie i możliwości czujników i silników dostępnych w zestawie EV3. Podczas zajęć dzieci nabywają umiejętności pracy w grupie, uczą się logicznego  myślenia, kreatywność. Zajęcia odbywają się w  formie zabawy, uczestnicy wspólnie testują i modyfikują swoje modele.

P1060920

Ale smakowite zajęcia. Najpierw filmy o  historii czekolady, produkcji, rodzajach ,a potem degustacja.Na zakończenie układanie puzzli z opakowań różnych czekolad.

P1060902Celem dzisiejszych zajęć było poszukiwanie, podczas spaceru, oznak wiosny. W parku mieliśmy okazję podziwiać piękne krokusy, słuchać śpiewu ptaków, patrzeć jak zielenią się listki na drzewach. Wszystko to okraszone było grzejącym słońcem.Zajęcia uwieńczone zostały pracami o tematyce wiosennej.

CSR KANA

  

herb Tarnowa maly

Katolickie Centrum Edukacji Młodzieży KANA jest w roku 2018 Partnerem Miasta Tarnowa w realizacji zadania  publicznego z zakresu Edukacji w kwocie 80.000 zł.