Przewodnik po projekcie
placowka_01
placowka_02
placowka_03

IMG 0818Piękna pogoda za oknem czemu z tego nie skorzystać. W ramach aktywnego spędzania czasu postanowiliśmy wyjść z budynku by integrować się na świeżym powietrzu. Pierwszy był spacer do Parku Strzeleckiego na plac zabaw,(gra w nogę, skoki na skakance, korzystanie z placu zabaw) drugie wyjście tuż przed budynek KANA by tam puścić wodzę fantazji i udekorować nasz chodnik pięknem namalowanej kredą wiosny.

12a otwarcie placowkaDnia 16 marca 2017 roku odbyło się uroczyste otwarcie Placówki Wsparcia Dziennego w formie Specjalistycznej „KANA”. Projekt jest współfinasowany z Budżetu Miasta Tarnowa. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: bp. Andrzej Jeż, Wicewojewoda Małopolski Piotr Ćwik, Prezydent Miasta Tarnowa Roman Ciepiela. 

DSC09453W tym miesiącu obchodziliśmy urodziny dwóch solenizantów był to Kacper Tryt i Sebastian Słowik. Z tej okazji chłopcy zdmuchnęli razem świeczki na czekoladowym torcie  i otrzymali drobne upominki. Życzymy Wam raz jeszcze:

Marzeń o które warto walczyć.
Radości, którymi warto się dzielić,
przyjaciół z którymi warto być
i nadziei bez której nie da się żyć.

IMG 1092Z cyklu zajęć z Paniami Seniorkami dnia 13 marca odbyły się kolejne zajęcia kulinarne. Tym razem w jadłospisie królowała pyszna zapiekanka. Dzieci pod okiem Pań kroiły produkty, przygotowały dla siebie bagietkę która zapiekana była w piekarniku. Wspólne gotowanie dostarcza Nam dużo radości, a pomoc i rady Pań seniorek są nieocenione. Dziękujemy za wspólny posiłek i mile spędzony czas.

IMG 1022Z okazji święta Dnia Kobiet zaprosiliśmy do Naszej Placówki trzy Panie które w swoim życiu czym się pasjonują, gdzie często swoją pasją zarażają innych ludzi. Zajęcia miały na celu uświadomienie dzieciom że należy rozwijać swoje pasje, zainteresowania. Dzięki doskonaleniu swoich talentów, kształtujemy samego siebie. Rozwijamy swą wyobraźnię, mamy własne poglądy na różne tematy, potrafimy wykazać się wiedzą w dziedzinie, którą dobrze znamy i interesujemy się nią.