Przewodnik po projekcie

logo synaj small  facebook c    

placowka_01
placowka_02
placowka_03

IMG 0559Z cyklu zajęć kulinarnych z Paniami seniorkami w majowe popołudnie w jadalni na stołach królowała domowa pizza. Dzieci kroiły, smażyły produkty. W czasie gdy pizza piekła się w piekarniku pod bacznym okiem Pań, dzieci na kartkach papieru narysowały z jakimi składnikami najchętniej jedzą pizze. Gdy pizza była już gotowa zasiedliśmy do wspólnego stołu.
Było naprawdę pyszne Dziękujemy.

IMG 0478Dnia 19.05.2017 r. w ramach zajęć dzieci Naszej Placówki wybrały się na 2 godzinny spacer po mieście Tarnowa by poznać jego historię powstania i wydarzeń które miały w nim miejsce. Wiedzy na temat historii i różnych ciekawostek dostarczała Nam Pani przewodnik Janina Waszkiewicz, której bardzo serdecznie dziękujemy.

IMG 0365

W cyklu ciekawi ludzie 9 maja zaprosiliśmy członka ZS Strzelec Tarnów który przeprowadził dla wychowanków Naszej Placówki pokaz militarny. Pokazał nam ekwipunek, ubranie, broń żołnierzy, ale również pozwolił nam na przymierzenie hełmu, okularów czy też potrzymanie i załadowanie broni. Drugim gościem tego dnia byli Panowie którzy prowadzą zajęcia z JUDO. Dzieci mogły poznać kilka technik tego sportu i popróbować swoich sił na macie. Ale to nie koniec naszych gości tego dnia, zaprosiliśmy do siebie dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego „M4” by móc się zintegrować i wymienić doświadczenia, był to naprawdę ciekawy dzień.

img 0221W miesiącu kwietniu obchodziliśmy urodziny Julii i Kornelii. Pyszny śmietankowy tort sprawił wszystkim słodki uśmiech na twarzach. Życzymy Wam dziewczynki zatem:

Wszystkiego co piękne i wymarzone
niech w waszym życiu będzie spełnione.
Niech życie słodko płynie,
a wszystko, co złe niech was ominie.

IMG 0205W ramach zajęć rekreacyjno – sportowych z inicjatywy dzieci odbył się konkurs śpiewu z wykorzystaniem środków multimedialnych. Konkurs wyłonił wiele talentów, ale była to również okazja do świetnej zabawy i wspólnej integracji. Pod koniec zajęć zostały wręczone drobne upominki za talent, zaangażowanie ale też za dobre poczucie humoru i odwagę.